Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtipy o kočkách

27. 12. 2005

Kocour si uprostřed noci na střeše namlouvá kočku, chodí kolem ní a lichotí jí. Kočka pořád nic, až jí kocour zašeptá do ucha: "Umřel bych pro tebe..."
A na to se kočka zeptá: "A kolikrát?"

V jedné rodině se narodila čtyřčata. Jde kolem kočka a pod vousy pronese: "To jsem zvědavá, kolik jich utopí..."

Přijde takhle jednou jedna holka na návštěvu ke kámošce a jak tak popíjejí kafe, přijde do obýváku černá kočka a říká: "Neviděly jste tady někde dnešní noviny?"
Holka zmateně kouká, ale její kámoška ji uklidňuje: "Nenech se zmást, ona si akorát prohlíží obrázky."

Na policii řinčí telefon:
"Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!"
"Helejte, nedělejte si z nás legraci!!!"
"Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!"

Kocouři se domlouvaj, že půjdou večer na střechu, že si tam bezvadně zasouloží. Malej kocourek otravuje, že chce jít taky. No, nakonec je ukecá a vezmou ho taky. Na střeše je děsná kosa, prší, vítr fouká a kočky nikde. Kocouři se tam klepou a najednou ten malej říká: "Tak kluci, ještě chvíli tady s váma budu souložit a pak jdu domů, protože je mi zima."

Znáte nějaký vtip o kočkách? Napište ho do komentáře:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Autorka_blogu, 31. 10. 2006 3:16)

dík za ty vtípky:-)))

Catkiller

(Catkiller, 5. 10. 2006 19:36)

FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJJJJJJ

ioup

(iíp, 15. 9. 2006 13:49)

oipžýpé=áíýá

leopard a kočka

(Truí, 25. 2. 2006 18:43)

Jeden bohatý páníček se rozhodl jet do Afriky, a vzal si s sebou svou kočku. Kočka začala honit motýly a ztratila se. A jak se tak potlouká po buši, vidí, jak se k ní řítí leopard se záměrem sežrat jí. Kočka se lekla, ale všimla si kostí roztroušených kolem, usadila se a jednu z kostí začala poklidně žvýkat. A ve chvíli, kdy se leopard chystá ke skoku kočka řekne: "To vám řeknu, to byl ale dobrý leopard, mňam, mňam! Jestlipak je jich tady ještě víc!" Leopard to zaslechne a v posledni chvíli se zarazí. Odplíží se do křoví a tam si řekne: "Fuj, ale to bylo o fous!" Opice, která to všechno sledovala ze stromu, usoudila, že tohle všechno by se mohlo hezky zpeněžit. Šla za leopardem a za mírnou odměnu mu vykecala, co všechno viděla a co se stalo. Leopard se rozzuřil, že si z něho kočka dělala srandu a sdělil smrťácky: "Víš co, vopice, vlez mi na záda a pojď se podívat co ja udělám té kočce!" Kočka uvidí leoparda, jak utíká s opicí na zádech k ní a říká si: "Co udělam teď, proboha!" Místo útěku si sedne zády k leopardovi a předstíra, že ho ještě nevidí a právě v okamžiku, kdy se k ní leopard přiblíži na doslech, hlasitě zavrči: "Hernajs, kde je ta zatracená vopice, co jsem jí před chvílí poslala pro dalšího leoparda?"

vtipy

(Truí, 25. 2. 2006 18:16)

Jdou dvě kočky po poušti a jedna povídá:,,Hergot,tady to ale muselo klouzat!"
,,Proč myslíš?"
,,No,že to tak sypali!"